Jump to content

This site uses cookies, to make it work better.

Learn More

House of Talents

Program praktyk letnich

To nasze autorskie podejście do tematu praktyk letnich. Filozofia projektu opiera się na połączeniu elementów typowego projektu komercyjnego z tym, czego studenci oczekują od praktyk wakacyjnych. Czy można z “prawdziwej pracy” odrzucić wszystko to, co powoduje, że jest ona “poważna” i dalej się uczyć? Można! Sednem nauki jest część wspólna obu obszarów. W House of Talents realizujemy te założenia dodając do nich FUN.

HOUSE OF TALENTS 2021

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć

Założenia:

Program trwa przez 6 tygodni i odbędzie się w dwóch edycjach:

House of Talents #6.1  28 czerwca- 06 sierpnia

House of Talents #6.2  26 lipca- 03 września

W tym roku, ze względu na niepewność wynikającą z pandemii COVID-19, kolejny raz program będzie prowadzony zdalnie, a uczestnicy będą pracować w miejscu zamieszkania, a nie w siedzibie NCDC.
Rekrutacja do programu praktyk letnich rozpoczyna się 01 czerwca 2021 i potrwa do 14 czerwca 2021.

Kto może zgłosić się do programu?

Program praktyk letnich House of Talents  adresowany jest do studentów informatyki oraz wszystkich pasjonatów programowania, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę z programowania i realizacji projektów oraz cenne doświadczenie zawodowe.
Do programu przyjmujemy osoby, które najlepiej poradzą sobie z 3 etapową rekrutacją.

Co oferujemy?

  • dobrą atmosferę
  • zabawę
  • kreatywną pracę
  • uczymy ale pozostawiamy też sporo miejsca na popełnianie błędów i ich naprawianie – w końcu porażki uczą nas najwięcej.

Spośród doświadczonych programistów NCDC, wybraliśmy Mentorów, których zadaniem będzie uczestniczenie z Wami w codziennych stand-upach, wspieranie w rozwiązywaniu problemów projektowych, cotygodniowe uczestniczenie w retrospekcjach oraz prowadzenie regularnego code review.
Doświadczony Scrum Master zadba o to, abyście podczas praktyk mogli skupić się wyłącznie na kodowaniu, tak aby zrealizowany projekt był zgodny z oczekiwaniami Project Managera.

.

Jak zaplanowaliśmy praktyki?

  • Każda edycja House of Talents to pełen cykl życia projektu wytwarzania oprogramowania.
  • Wszystkie projekty są realizowane w scrumie. Będziesz mieć możliwość poznania w praktyce co oznaczają poszczególne role projektowe.
  • Projekty wymagają użycia technologii, z którymi później możesz spotkać się w codziennej pracy developera.
    więcej

CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

3 proste kroki

Do programu przyjmujemy osoby, które najlepiej poradzą sobie z 3 etapową rekrutacją.
Głównymi adresatami programu są studenci, ale jesteśmy otwarci na współpracę z pasjonatami programowania na każdym etapie rozwoju zawodowego.

Zarejestruj się

Zarejestruj się

Wypełnij test z wiedzy

Wypełnij test z wiedzy

Rozwiąż zadania programistyczne

Rozwiąż zadania programistyczne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz wątpliwości czy program jest dla Ciebie? Chcesz dołączyć, ale praktyki kolidują Ci z innym ważnym wydarzeniem? Napisz do nas mail lub zadzwoń. Spróbujemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Napisz do nas